وقتی همه خوابند !

وقتی جماعتی فاسد با اسم و رسم و آشکار به ترویج و تشویق فحشا و تن‌فروشی و هنرهای کاباره‌ای می‌پردازند (آن هم در همین تهران!) بقیه هم می‌فهمند که دیگر این مسائل برای حکومت مهم نیست!

وقتی بسیج و ناجا و برادران گمنام و بچه‌های بالا و عزیزان سایبری سپاه و دادستانی و عدلیه و سایر متولیان مربوطه خواب خواب باشند ، یک مشت فاسد و مفسد می‌آیند (در داخل مملکت!) و سایتی به نام «زن و موسیقی» راه می‌اندازند و از فواحش و فواسق و زنان خواننده و هرزه عصر طاغوت تجلیل نموده و جهت افزایش آشنایی نسل جوان با این مفاخر اخلاق و هنر مجلس بزرگداشت می‌گیرند و به ترویج معارف درباره مطربه‌های کاباره‌ای عصر پهلوی می‌پردازند و چنان با خیال راحت فعالیت می‌کنند که اگر یکی نداند باورش می‌شود که این سایت از شخص وزیر ارشاد مجوز گرفته است!

 

و در همین راستا یک عده دلال محبت و قواد هم پیدا می‌شوند با نام «پوش» در فیس‌بوک نهضت برهنگی و فحشای جسمی دختران ایرانی راه می‌اندازند (از همین تهران خودمان) و اسامی پلید خودشان را هم به صراحت منتشر می‌کنند و این یعنی اگر سازمانی یا نهادی یا ارگانی می‌خواست جلوی این مروجان فشحا را بگیرد مثل آب خوردن می‌توانست!

 

کیست که نداند این مدل فعالیت علاوه بر ترویج فحشا موجب پررو شدن مجرمان و فاسدان و بدکاران می‌شود! وقتی جماعتی فاسد با اسم و رسم و آشکار به ترویج و تشویق فحشا و تن‌فروشی و هنرهای کاباره‌ای می‌پردازند ( آن هم در همین تهران! ) بقیه هم می‌فهمند که دیگر این مسائل برای حکومت مهم نیست! لذا آنها هم تشویق و ترغیب می‌شوند وارد این عرصه‌ها شوند! از طرف دیگر قبح این مسائل به این شیوه خواهد شکست و ملت باور خواهند کرد که فساد عادی شده و فحشا مسئله‌ای طبیعی است تا آنجا که نظام هم با آن کنار آمده است!

 

اگر برادران امنیتی و اطلاعاتی و انتظامی همین امروز جلوی موج جدید ترویج فحشا را سد نکنند دیگر فردایی برای نظام و انقلاب نخواهد ماند که....

 

/ 0 نظر / 10 بازدید