قطعه مقدس یکصد و ده
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه و احفظ سیدنا و قائدنا امامنا الخامنه ای

این روزا حرف و حدیثای زیادی راجع به بن لادن شنیدین. نه تنها توی ایران ، که تو همه جای دنیا.

قضیه با فیگور قهرمانانه اوباما در نیمه شبی به وقت تهران شروع شد. وقتی دنیا از زبان به اصطلاح خودشون ابر قدرت تاریخ !!! شنید که بن لادن کشته شد، اونم در یک عملیات پیچیده، شور و شعفی عجیب به خودش گرفت. مخصوصا آمریکن ها که بر و بچه های نیویورکی ریختن تو خیابون و بزن و ...

اما یه فلش بک به عقب شاید واسه اونایی که چشم بینا و گوش واقعا شنوا دارن بد نباشه. وقتی که در اوایل قرن ٢١ مسئولان وقت سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) دیداری با یک وهابی سعودی داشتند. سازمان القاعده شکل گرفت و ترورهایی در خاورمیانه با نام اونا صورت گرفت.

بن لادن و طالبان که جزو مجموعه القاعده حساب میشه، در افغانستان یه خدمت بزرگ به آمریکا کردن. پس از برنامه ریزی برای مقاصد عجیب آمریکا که خودش جای بحث مفصل داره، قرار بر حضور آمریکایی ها در خاورمیانه شد.

با این حرکت اونا چندتا کارو همزمان انجام میدادن :

  1. در نزدیکی بزرگترین خطر مادی و معنویشون یعنی ایران قرار میگرفتن. با این کار هم جاسوسی واسشون راحت تر میشد و هم حرکات خارجی ایرانو تحت نظر میگرفتن. ضمنا میتونستن یه  جون دیگه ای به بحث حمله نظامی به ایران بدن. اگه یادت باشه دنیا اون موقع هر صبح که از خواب پا میشد، منتظر حمله آمریکا و رژیم صهیونیستی به ایران بود.
  2. خودشون رو واسه جنگ آخرالزمان( آرماگدون ) آماده میکردن. البته این مطلب واسه اونایی قابل هضمه که اطلاعاتی راجع به آرماگدون ، مثلث مقدس ، ریشه تشکیل رژیم صهیونیستی و ... داشته باشن.
  3. چین رو تقریبا تحت محاصره میگرفتن. بحث راجع به روابط چین و آمریکا جای خودشو داره.
  4. به قلب روسیه هم نزدیک میشدن. حضور در افغانستان ( و بعد هم عراق ) یعنی فاصله زمانی کمتر با مسکو.

به این دلایل و شاید دلایل دیگه ای ، آمریکن ها مصمم شدن برای حمله به افغانستان.

- اولین دکمه حضور تو خاورمیانه رو نوکرای آمریکا فشردن. افغانستان صحنه جنگ و خونریزی طالبان و نیروهای تحت امر احمد شاه مسعود شد.

احمدشاه مسعود مسلمانی که آزادیخواهای افغان ، سالها در کنارش جنگیده بودن و براشون یه رهبر بزرگ محسوب میشد. مدتی بعد احمدشاه مسعود در میان ناباوری افغان ها کشته شد. اینجوری طالبان رسما در افغانستان میدون دار و همه کاره شد.

حالا باید پرده دوم اجرا میشد.

ساعت ١۴ بعدازظهر ٢٠ شهریور ١٣٨٠ شمسی به وقت ایران. اخبار سراسری تصاویری رو پخش کرد که همه ما رو مثل سایر مردم دنیا شوکه کرد. حمله به برجای دوقلوی تجارت جهانی و تخریب کامل هر دو برج. همزمان ساختمون اصلی پنتاگون توسط یه هواپیماربا بخشی از خودشو از دست داد.

سناریویی که امروز در ذهن خیلی از آزاد اندیشای دنیا، رخدادیه که دخالت دولت بوش پسر توش نه تنها غیرممکن نیست، بلکه اسنادی هم دال بر این داره نمایش داده میشه. آخرین حرکت هم سخنرانی محمود احمدی نژاد تو نشست سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل بود. جایی که اون چندتا فرضیه پیرامون این حادثه ارائه داد و از جهانیان خواست تا به اوناهم فکر کنن. تنها واکنش دستپاچه ی اوباما و رسانه های وابسته میتونه گویای مطالبی باشه که فقط مشتی از خروارهاست و جای حرف بیشتری رو می طلبه.

- بعد ازین حمله ، نوک پیکان به سمت القاعده و اسامه بن لادن گرفته شد. آمریکا دیگه خودشو تو دنیا موظف به هر کاری میدونست تا به اون برسه. خب اولین کار هم احمقانه ترین کار از نگاه دولت آمریکا بود. حمله به افغانستان و جست و جوی بن لادن اونجا.

این سومین پرده از نمایشنامه ی آمریکا بود. مردم مظلوم افغانستان زیر هجوم موشکها قرار گرفتن و طی چند سال صدها هزار کشته و مجروح روی دستشون موند و ...

حالا شاید یه سوال بشه طرح کرد و اونم اینکه چرا آمریکای ابر قدرت !!! کشوری که هالیوود ازش یه غول بی شاخ و دم نشون داده و میده و سرویسای امنیتیش  رو به رخ دنیا میکشه، همون ماهای اول یا سالای اول نتونست یه تروریستو پیدا کنه؟ جواب این سوال با مراجعه به اواسط مطلب پیش رو خیلی مشکل نیست.

- اما درباره ی مردن بن لادن بحثای زیادی مطرحه. اوباما و آمریکا اونو کشته شده به وسیله نیروهای ویژه خودشون و فقط خودشون نشون میدن ،پاکستان خودشو سهیم میدونه ، طالبان میگه زندس، بی بی سی به تازگی گزارش داد یه نفر به اسم اکبرخان کشته شده نه بن لادن، روزنامه ((تری میسان)) فرانسه از مردنش تو سال ٢٠٠١ خبر میده، وزیر اطلاعات خودمون میگه اسنادی داریم که اون چند ماه پیش سقط شده و ...

ما بدون نتیجه گیری!! تنها چندتا سوال از شما داریم :

  1. اگر بن لادن به دست نیروهای ویژه آمریکا و به تازگی کشته شده، چرا هیچ تصویری ازین حمله توسط کسانی که از هر تنابنده ای فیلم و عکس میگیرن منتشر نشده؟
  2. با فرض قبلی ، چرا سخنگوی کاخ سفید اعلام میکنه چون تصاویر وحشتناکه قادر به پخششون نیستیم؟ انگار فیلمای اره ١ و ٢ ... یا جنایتای ریگی رو دائم تو ایران پخش میکنن!!
  3. با همون فرض، چرا جسد بن لادن در دست نیست؟ آیا به آب انداختنش یا نمایش فیلمی که خوردنشو توسط یه کوسه نشون میده غیرعقلانی نیست؟( حالا نه اینکه همه کاراشون عقلانیه ! )
  4. باز با همون فرض، چرا حمله و کشتن اون بعد از ١٠ سال از واقعه ی ١١ سپتامبر ٢٠٠١ باید صورت بگیره؟
  5. آیا دولت آمریکا(بوش و اوباما)  نباید پاسخگوی این باشه که چرا بعد از صرف میلیاردها دلار از جیب مردمش، ١٠ سال وقت و کلی خسارت به افغان ها تونسته این کارو انجام بده؟

 اوباما اعلام کرده جهان پس از بن لادن امن تر شده. میشه آقای پرزیدنت توضیح بدن کجای لیبی و افغانستان و عراق و بحرین و سودان و ساحل عاج ویمن و لبنان و ... به ویژه فلسطین امن تر شده؟ آیا در همه این کشورا ردپای آمریکا و فرزند عزیزش یعنی رژیم صهیونیستی پیدا نیست؟

- ما که بعضی وقتا از بس به این مسائل فکر میکنیم و ربطشونو با هم دنبال میکنیم، واقعا گرگیجه میگیریم. توی این دنیا همه چیز عجیب ولی به هم مربوطه . همینطور خرابه و داره خراب تر هم میشه. فقط یه خواستس که تونسته مارو و خیلی از آزادی خواهای دنیا رو سرپا و زنده نگه داره و اونم اینه که :

اللهم عجل لولیک الفرج  

[ یکشنبه ٢٥ اردیبهشت ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٥٠ ‎ق.ظ ] [ سجاد دماوندیان ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

ما را پیامبر قبیله سلمان خطاب کرد روی غرور و غیرت ما هم حساب کرد از ما بترس, طایفه ای پر اراده ایم ما مثل کوه پشت سر سید علی ایستاده ایم
نويسندگان
لینک دوستان
فال روزانه
کد موسیقی وبلاگ
قیمت طلا
آپلود عکس
پمپ بنزین
بازی آنلاین
امکانات وب
دعای عظم البلا حدیث موضوعی
ذکر کاشف الکرب اوقات شرعی