قطعه مقدس یکصد و ده
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه و احفظ سیدنا و قائدنا امامنا الخامنه ای

مصطفی کواکبیان" در خانواده‌ای متدین در  اسفند 1341 در محله جهادیه شهر سمنان متولد شد، وی پنجمین فرزند خانواده خود است.

 

"کواکبیان" در سال ۱۳۶۷ وارد نخست وزیری شد و به عنوان معاون دفتر ارتباط نخست وزیر با ائمه جمعه سراسر کشور مشغول به کار شد و در سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۰ در دفتر مشاور عالی رئیس جمهور به عنوان کارشناس و مشاور سیاسی دفتر ایشان نسبت به امور اداری و اجرایی کشور وقوف لازم و آشنایی کافی به دست آورد.

 

"کواکبیان" پس از دوم خرداد در جهت تحقق شعارهای برخاسته از دوم خرداد به تأسیس و ساماندهی تشکل مدافعین پیام دوم خرداد که اعضای اولیه آن مجموعه‌ای از اعضای ستادهای سابق  خاتمی در شهرهای مختلف استان سمنان بودند، مبادرت ورزید. تشکل مذکور جزء اولین احزاب دوم خردادی بود که پروانه فعالیت و مجوز رسمی از کمیسیون ماده ۱۰ احزاب وزارت کشور دریافت کرد و در کنگره اول خویش نام حزب مردم سالاری را برای خود برگزید.

او که گفته در دولتش از حداقل سه وزیر زن بهره خواهد برد ، از جمله کسانی است که در فتنه سال 88 عملکردی منفی داشته و حتی در ماجرای پر سروصدای ناپدیدی یک دختر جوان ، در منزل آنان حاضر شده و به دروغ خبر تجاوز و قتل او را توسط لباس شخصی ها ! به خانواده اش می دهد.

[ چهارشنبه ٢٥ اردیبهشت ۱۳٩٢ ] [ ٧:٤٩ ‎ب.ظ ] [ سجاد دماوندیان ] [ نظرات () ]
درباره وبلاگ

ما را پیامبر قبیله سلمان خطاب کرد روی غرور و غیرت ما هم حساب کرد از ما بترس, طایفه ای پر اراده ایم ما مثل کوه پشت سر سید علی ایستاده ایم
نويسندگان
لینک دوستان
فال روزانه
کد موسیقی وبلاگ
قیمت طلا
آپلود عکس
پمپ بنزین
بازی آنلاین
امکانات وب
دعای عظم البلا حدیث موضوعی
ذکر کاشف الکرب اوقات شرعی